2004/2005

 

Minta Robert z klasy klarnetu Grzegorza Puchalskiego

- udział w V Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych - Jastrzębie  Zdrój – listopad 2004

- zakwalifikował się do II etapu

Trzaskowski Krzysztof z klasy fortepianu Krystyny Wachowskiej

- I nagroda w II Ogólnopolskim Konkursie Chopinowskim im. Władysława Kędry dla Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia – Łódź – listopad 2004

Buraczyk Magdalena z klasy fletu Magdaleny Jakubowskiej – Puchalskiej

- uczestnik II etapu w V Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych – Jastrzębie Zdrój – listopad 2004

Misiukiewicz Krystyna z klasy oboju Bohdana Łukaszewicza

- uczestnik II etapu w V Międzynarodowym Konkursie Instrumentów Dętych – Jastrzębie Zdrój – listopad 2004

Trzaskowski Krzysztof z klasy fortepianu Krystyny Wachowskiej

- laureat konkursu o stypendium dla kandydatów na uczestników XV Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina – Warszawa – styczeń/luty 2005

- VI nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym

Pawluczuk Izabella z klasy saksofonu Adama Mukosieja

- wyróżnienie w III grupie wiekowej na Ogólnopolskim Konkursie na Instrumenty Dęte „Miniatura 2005” – Bydgoszcz – marzec 2005

Zaborowska Karolina z klasy organów Bożeny Laskowskiej

- III miejsce w I Międzyszkolnych Przesłuchaniach Organowych Uczniów Klas Organów Szkół Muzycznych I i II stopnia – Olsztyn – marzec 2005

Pluszczewicz Rafał z klasy organów Józefa Kotowicza

 - wyróżnienie w I Międzyszkolnych Przesłuchaniach Organowych Uczniów Klas Organów Szkół Muzycznych I i II stopnia – Olsztyn – marzec 2005

Nowakowska Anna Ewa z klasy fletu Anny Biegańskiej

- dyplom laureata w III grupie w III Warmińsko – Mazurskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych – Olsztyn – marzec 2005

Ryszczuk Agnieszka z klasy fletu Krystyny Gołaszewskiej

- dyplom laureata w IV grupie  w III Warmińsko – Mazurskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych – Olsztyn – marzec 2005

Buraczyk Magdalena z klasy fletu Magdaleny Jakubowskiej - Puchalskiej

- dyplom laureata w IV grupie  w III Warmińsko – Mazurskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych – Olsztyn – marzec 2005

Chybowska Maria z klasy fletu Magdaleny Jakubowskiej – Puchalskiej

- dyplom laureata w III grupie w III Warmińsko – Mazurskim Festiwalu Instrumentów Dętych Drewnianych – Olsztyn – marzec 2005

Kowalska Katarzyna z klasy śpiewu Violetty Bieleckiej

- wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz dla Uczniów Szkół Muzycznych II stopnia – Kielce – kwiecień 2005

Buraczyk Magdalena        

- stypendium warsztatowe „Agrafki” – udział w 10 – dniowych warsztatach muzycznych – jesień 2005

Drągowski Grzegorz z klasy Jerzego Śródkowskiego

- udział w finale w III Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym – Bialsko – Biała – kwiecień 2005

Trzaskowski Krzysztof z klasy Jerzego Śródkowskiego

- udział w II etapie w III Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym – Bialsko – Biała – kwiecień 2005

Hus Łukasz z klasy fortepianu Andrzeja Czemiela

- wyróżnienie na V Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. J. Zarębskiego – Łomianki – czerwiec 2005  

 

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku