2002/2003

 

Zaborowska Karolina z klasy organów Bożeny Laskowskiej
- udział w Konkursie Muzyki Współczesnej Organowej XX wieku - wrzesień 2002 – Legnica


Drągowski Grzegorz z klasy Jerzego Śródkowskiego
- udział w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych II stopnia - Olsztyn - styczeń 2003 – I miejsce


Trzaskowski Krzysztof      z klasy Jerzego Śródkowskiego
- udział w Regionalnym Konkursie Kształcenia Słuchu dla uczniów Szkół Muzycznych II stopnia – Olsztyn – styczeń 2003 – wyróżnienie


Mrugacz Bartosz      z klasy gitary Krzysztofa Panuciaka
- udział w Warsztatach Muzycznych – Sanok – kwiecień 2003 – III miejsce w XIV Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych – Sanok 2003


Buraczyk  Magdalena z klasy fortepianu Magdaleny Jakubowskiej – Puchalskiej
- udział w II Warmińsko – Mazurskim Festiwalu Fletowym – Olsztyn – marzec 2003 – wyróżnienie


Ryszczuk Agnieszka  z klasy fletu Anny Biegańskiej
- udział w II Warmińsko – Mazurskim Festiwalu Fletowym – Olsztyn – marzec 2003 – wyróżnienie


Trzaskowski Krzysztof      z klasy Jerzego Śródkowskiego
- udział  w Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym – Bielsko – Biała – marzec 2003


Drągowski Grzegorz z klasy Jerzego Śródkowskiego

- udział w Ogólnopolskim Konkursie Solfeżowym – Bielsko – Biała - marzec  2003


Boreczko Paulina  z klasy śpiewu Violetty Bieleckiej
- udział w II Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym – Wrocław – marzec 2003


Mrugacz Bartosz      z klasy gitary Krzysztofa Panuciaka
- udział w XIV Międzynarodowych Spotkaniach Gitarowych – Sanok - kwiecień 2003


Buraczyk Magdalena z klasy fletu Magdaleny Jakubowskiej – Puchalskiej
- udział w V Polskim Festiwalu Fletowym – Sieradz – kwiecień 2003 - XII miejsce


Ryszczuk Agnieszka z klasy fletu Anny Biegańskiej
- udział w V Polskim Festiwalu Fletowym – Sieradz – kwiecień 2003 - XXX miejsce


Dubaniewicz Maciej z klasy fletu Magdaleny Jakubowskiej - Puchalskiej
- udział w V Polskim Festiwalu Fletowym – Sieradz – kwiecień 2003 - XXVIII miejsce


Szapiel Sylwia z klasy Stanisława Kuka
- udział w I Regionalnym Konkursie Uczniów Klas Skrzypiec Szkół Muzycznych II stopnia – Olsztyn – maj/czerwiec 2003 – II miejsce

 

 

bip logo pomn2 grad

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół Szkół Muzycznych
im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku